22-годишна е направила катастрофата до КЦМ заради изпреварване

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (9)
11:32 / 18.12.2015
5517
22-годишна асеновградчанка с "Фолксваген" е причинила снощната катастрофа край КЦМ, за която Plovdiv24.bg единствен ви информира. Тя е откарана в болница с охлузвания, взета й е кръвна проба. 

Другият водач - 23-годишен шофьор на "Ауди", който е от Куклен, е със счупен крак. Това заявиха от пловдивската полиция за читателите на сайта ни.

Сигналът за катастрофата е получен в 21.40 часа вчера. Младата жена е предприела изпреварване, пътувайки в посока Асеновград. В този момент 23-годишният водач е завивал към Куклен, уточниха още от ОД МВР Пловдив. 

Виж коментарите (9)
Още новини от Регионални новини:
Иван Русинов, който гълташе кренвирши в "България търси талант", ...
Мария от пловдивското село Войсил отглежда 200 овце, има 4 деца и...
Млад пожарникар от Пловдивско: Много от децата казват, че искат д...
Свободен вход и специална програма за 6 май в Музея на авиацията
Община Пазарджик започна почистване от крайпътна растителност по ...
Деца и родители месиха ритуални пити в пловдивско село


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).