Задържане в поделенията на МВР за едно денонощие е постановил Пловдивският районен съд за 17-годишен младеж, извършил хулиганска проява на стадион "Пловдив". Тийнейджърът изтърпява 24-часовото си наказание в ареста на Второ РУП, след като вчера хвърлил пиратка по време на ученически мач. На срещата между отборите на две от професионалните гимназии в града - по туризъм и по електротехника и електроника, пиротехнически изделия са били открити и у друг зрител на 15 години. Той е санкциониран с акт на основание чл. 20, ал. 1, т.5 от Закона за опазване на обществения ред при провеждането на спортни мероприятия.
Жестоко! Арест за младеж хвърлил пиратка по време на ученически мач
© Plovdiv24.bg






