Жестока катастрофа в Пловдив отне живота на трима младежи

51496
56

Непълнолетен тийнейджър предизвика катастрофа, при която загинаха трима младежи. Сигналът за жестокия инцидент, станал в жк "Тракия" в Пловдив, е получен днес в 11.40 часа. Това обясниха пред Plovdiv24.bg от ОД МВР Пловдив.
Според първоначалната информация лек автомобил "БМВ", който се движил по ул. "Цар Симеон", се ударил в пясъчен насип, след което последователно се блъснал в дърво и стълб. В резултат на удара колата навлязла на кръстовището с ул. "Цар Борис І" и се врязала странично във втори стълб. На място са загинали трима пътници на видима възраст около 20 години.

Шофьорът на колата - 16-годишен неправоспособен пловдивчанин, е откаран за преглед в болница, взета му е кръвна проба за алкохол. До приключване на огледите движението в района на произшествието е било затруднено.

Виж коментарите (56)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).