Затвориха пътя Пловдив-Карлово заради тежък инцидент с 4 коли, двама са в болница!

30089

Официална информация от пресцентъра на ОД МВР Пловдив: "Двама души са закарани в болница вследствие на катастрофа. Виновният водач, предизвикал пътнотранспортното произшествие, е управлявал "Шкода" с испанска регистрация.

Пътувал е към Карлово. Малко след село Песнопой - на около 5 километра, губи управление и навлиза в насрещното, като удря 3 коли - "Мерцедес", "Ауди" и БМВ, движещи вижещи се към Пловдив.

Водачът на шкодата и на БМВ-то са откарани в болница. Движението от Карлово към Пловдив се отбива през Михилци, с обход през Хисаря, докато ПТП-то се отработи".

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
В Пловдив сложиха край на сагата с голите снимки
Мощна акция в Пловдив: Десетки арестувани, МВР влезе в голям търг...
Празнува генерал, роден в Пловдив на днешния ден преди 51 години
Клиент обра шофьор на такси в Пловдив
Шофьорка прати в болница моторист след сблъсък в Пловдив
Пловдивският общински инспекторат започва проверки на строителни ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).