Затвориха и южното платно на ремонтираната отсечка от бул. "България"
Затвориха за движение цялата отсечка на бул. "България" от "Васил Априлов" до Победа". Това се налага заради връзки на подземната инфраструктура между южното и северното платно, което е затворено още от 19 септември заради ремонтни дейности. Към 19 часа се очаква отсечката отново да бъде отворена.
Проходими остават левият завой от "Победа" към булеварда
и десният от "България" към "Победа".