Южното платно на бул. "Христо Ботев“ в района срещу кръстовището с ул. "Авксентий Велешки“ се затваря от 15:20 до 16:00 часа днес, съобщават от общинското предприятие "Организация и контрол на транспорта“. 

Това се налага, за да се демонтира опасен светофар, повреден при пътнотранспортно произшествие. Освен служители на ОКТ, на място помагат също екипи на "Чистота“ и "Гражданска защита“. Пътни полицаи временно пренасочват движението.