Започна демонтаж на огромния кран срещу църквата "Св. Петка"
Тази сутрин започна демонтаж на огромния кран от новострояща сграда срещу църквата "Св. Петка", предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Движението на моторни превозни средства до 15,00 часа ще се извършва в най-лявата лента на северното платно на бул. "Княгиня Мария Луиза".
От "Организация и контрол на транспорта“ призовават всички шофьори да бъдат внимателни и да спазват въведената временна организация на движение.
Този браузър не поддържа видео елемента.