Взривената кола е собственост на известен хотелиер

7872
7

Лекият автомобил, който бе взривен снощи в Пловдив е собственост на 41-годишен мъж, известен в хотелиерския бранш, научи Plovdiv24.bg. Според органите на реда занимаващи се с разследването на инцидента, бомбата, която е била поставена в автомобила е била за сплашване.

Днес е бил направен повторен оглед на инцидента от Дирекция "Оперативно-техническо осигуряване", разпитани са и свидетели.

Припомняме, че автомобилът "Мерцедес CL 500" бе взривен снощи в Пловдив, около 21.30 часа на ул."Брезовска" пред № 12.

Виж коментарите (7)
Още новини от Новини от Пловдив:
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...
Магазин на популярна верига затвори врати в центъра на Пловдив
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).