Възстановени са и 8-те бивши линии на Батаклиев, №17 ще се движи събота и неделя

9801
13

Както се очакваше, всички автобуси, обслужващи 8-те линии на "Градски транспорт" АД, вече се движат редовно, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Вчера тръгнаха рейсовете с номера 9, 11, 17, 113, 26 и 36, а от днес - 25 и 21. Новите превозвачи поемат временно линиите, обслужвани допреди няколко дни от фирмата на Ангел Батаклиев, с която Общината прекрати договора. 
Градската институция обмисля линия №17 да се движи вече и през почивните дни, научи още репортер на сайта от кмета Иван Тотев. Предложението за това ще бъде разгледано от Комисията по транспорта, а след това ще бъде гласувано на сесия на ОбС. Очаква се в началото на месец март това да стане факт. 

Виж коментарите (13)
Още новини от Новини от Пловдив:
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...
Магазин на популярна верига затвори врати в центъра на Пловдив
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).