Въвеждат се промени в движението на МПС в Пловдив за днес

3677

По повод провеждане на традиционния Богоявленски водосвет днес се въвеждат временни промени в организацията на движението на моторни превозни средства в Пловдив. От 11.00 часа до 13.00 часа ще бъде забранено преминаването на автомобили по бул."Цар Борис ІІІ Обединител" в отсечката между бул. "България" и бул. "Шести септември" и по бул."Марица"-юг в отсечката между бул. "Цар Борис ІІІ Обединител" и ул."Никола Войводов". 
За улеснение на пътната обстановка автомобилният поток ще бъде пренасочван към обходни маршрути от служители на сектор "Пътна полиция". 
ОДМВР - Пловдив призовава водачите на МПС да изпълняват стриктно разпорежданията на контролните органи по време на въвеждане на временната организация на движението за недопускане на необосновани затруднения на трафика по посочените маршрути.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Жители на пловдивски квартал излязоха на протест срещу презастроя...
Клиентите на ЕВН с най-скъп ток: Ето колко плаща Пловдив
Недоляно розе за 13,50 лв: Клиентка потресена от "елитния" "Паваж...
Митничари от Пловдив с престижни отличия след разкриването на кон...
Спират важен светофар на "Брезовско шосе" за три дни
Пускат водата в Пловдив след тежката авария


Виж още: