Алеята от Зона А-13 към Парка на репресираните, две площадки за разходка на домашни любимци и спортната площадка на бул. "Освобождение" са най-новите осветени обекти в "Тракия", съобщи кметът на района Костадин Димитров.
"Това е поредната стъпка от амбицията ни да направим "Тракия" още по-светъл, сигурен и привлекателен за живеене район", коментира кметът.
Той благодари на дарителите, осигурили осветлението на спортната площадка, както и на община Пловдив, която непрестанно оказва съдействие при обновяване на уличните лампи в междублоковите пространства.








Jordan Andonov
на 12.03.2014 г.
Браво г-н Димитров. Ако може само и тези железни бараки да се премахнат и построят паркинги на нива за които общината да се грижи и събира такси ще стане идеално.
Колю Узунов
на 12.03.2014 г.
Стига с тези кучкарници че то по улиците само кучешки фекалии
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!