Внезапно почина млад преподавател в Сценични кадри в Пловдив

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (42)
20:21 / 16.11.2020
69860
Преподавателят по математика в Националната гимназия за сценични и екранни изкуства в Пловдив Иван Иванов е починал внезапно преди дни - на 13 ноември. Тъжната новина съобщиха от училището, популярно като Сценични кадри, в социалната мрежа Фейсбук.

"С огромна блока и мъка споделяме, че внезапно си отиде Иван Иванов – колега, който бе винаги усмихнат, толерантен, отзивчив. Никой от нас не иска да го повярва. Истина е, че той винаги ще бъде един от нас, но за не него не беше време да си тръгва. Поклон и светла му памет“, написаха колегите му.

Погребението се е състояло вчера, 15 ноември.

Виж коментарите (42)
Още новини от Новини от Пловдив:
Повдигат обвинения на избягалия турски тираджия, убил шофьор от П...
Читател: Пловдив става град с транспортна система на страна от тр...
Обилна градушка удари Пловдивско
Фолклорна магия тази събота в "Прослав"
Охранителна фирма с официална позиция след мутренския побой пред ...
Дойде ред и на пролетната кампания на "Капачки за бъдеще" в Пловд...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).