ВиК минава на парно, затварят част от бул. "Шести септември"
От днес EVN България Топлофикация започва нов етап на проект за присъединяване на административна сграда на ВиК Пловдив към топлопреносната мрежа. Сградата е с адрес бул. "6-ти септември" № 250 и за нейното включване ще бъде изграден близо 150 метра нов топлопровод.
Извършването на строително-ремонтни дейности налага временна организация на движение в участък от бул. "6-ти септември", като ще бъде затворено за движение южното платно на булеварда в този район. Подсигурено е двупосочното преминаване на превозни средства.
Проектът е съгласуван с общинските власти и КАТ и се изпълнява по одобрена работна документация съгласно нормативните изисквания.
EVN България Топлофикация поднася своите предварителни извинения за възможни причинени неудобства, като уверява, че дружеството ще предприеме необходимите мерки за по-бързото приключване на проекта.