Велоалеите на "Мария Луиза" постепенно се превръщат паркинг
Читател се обърна към Plovdiv24.bg, за да сигнализира за поредния паркирал пловдивчанин върху велоалея на бул. "Мария Луиза".
"Здравейте, изпращам Ви една снимка, която направих снощи около 21:50 часа. На снимката може да видим как някой много "интелигентен" човек си е спрял върху велоалеята. Явно си мисли, че вечер не важи забраната за спиране върху велоалея. Снимката е направена на бул. "Малия Луиза" близо до "Авеню", ако органите на КАТ решат да глобят майстора на паркирането, бих съдействал като свидетел. Крайно време е да се направи нещо срещу това нагло паркиране", разказва възмутеният ни читател.