В "Централен" премахват гаражи на длъжници

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (10)
09:27 / 24.03.2016
4770
В район "Централен" е в ход кампания по вдигане на незаконни гаражни клетки и такива на неизрядни платци. След проведени административни процедури са издадени 58 заповеди за премахване. 

До издаването на заповедите се стигна, след като комисия от районната администрация установи, че 58 гаражни клетки са монтирани без разрешение или техните собственици не заплащат таксата за ползването на общински терен.

Вложените средства по премахване на гаражни клетки ще се събират от наемателите по съдебен ред.

Дейностите започнаха вчера от бул. "Мария Луиза" № 55,57,59, като едновременно с гаражните клетки бяха премахнати и опасни и неизползваеми детски съоръжения за игра. Днес акцията продължава с вдигането на временно преместваеми съоръжения по ул. "Камчия".

Виж коментарите (10)
Още новини от Новини от Пловдив:
Почина проф. Валентина Александрова
Римска митница на Източната порта в Пловдив
Опасната борова процесионка превзема райони край Пловдив
Пловдивска пекарна попадна в черния списък на НАП
Петима задържани при спецакции срещу наркоразпространението в Пло...
Сигнал: През това кръстовище се минава на магия


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).