Днес в 15.00 часа в районната администрация кметът на район "Северен" Ральо Ралев и неговите заместници Лариса Рабаджийска и Красимир Асенов ще се срещнат с представителите на Гражданското сдружение за Обществен ред и сигурност в район "Северен".
На срещата са поканени да присъстват директорът на Областна дирекция "Полиция" старши комисар Тодор Чонов, началникът на Трето районно полицейско управление гл. инсп. Никола Симов, зам.-кметът Александър Държиков, поицейски инспектори и граждани.
Инж. Ралев ще предложи да се дискутират възможностите за намаляване на кражбите от домовете през летните месеци, грабежите в късните часове на денонощието, както и предприемане на по-строги мерки за контрол над шофьорите на МПС-та.
Умуват как да намалят престъпността и пътните инциденти в "Северен"
© Plovdiv24.bg








ПлимП
на 07.06.2012 г.
и това с кражбите по домовете как ще стане, че нещо не ми е ясно :Д, трафокът 100% ще стане още по-тежък, тва е ясно, но нищо, важното е, че ще се спазват всики правила :Х от правилника за движения, престъпността ще намалите, като намалите безработицата и мизерията, а не с камери и пари за глупости
dimitar_sto
на 07.06.2012 г.
Те шофьорите са свикнали.За всичко го отнасят...
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!