Учениците от Основно училище "Княз Александър I“ дариха над 5 хиляди лева за две различни каузи, видя Plovdiv24.bg от тяхната лична Фейсбук страница.

Средствата са събрани благодарение на благотворителен базар.

"Уважаеми родители, ученици и учители,

Изказваме своята гореща благодарност за съпричастността към благотворителните ни каузи. Чрез задружните ни усилия и добротворчество ще бъде възможно да се роди нов живот чрез Фондация "Майки за донорство". Ще дадем своя принос и за реставриране на част от красивите иконописи в храм "Св. Св. Кирил и Методий"- гр. Пловдив. Също така подпомогнахме ученик на ОУ "Княз Александър I" в неравностойно положение.

Заедно можем повече!"

От приложените снимки се вижда, че за храма са дадени 1500 лева, а за фондацията 4000 лева.