Ученици от ПГХТТ отбелязват 1 декември с редица антиспин мероприятия

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
10:00 / 30.11.2010
1988
Бивши и настоящи ученици от
ПГХТТ:
виж още
Намерете бивши съученици, състуденти, колеги и стари приятели! Регистрирайте се или влезте в профила си.
На 1 декември, когато цял свят фокусира вниманието върху ХИВ-СПИН и предпазване от него в името на най-ценното - живота и здравето, учениците от Професионална гимназия по хранителни технологии и техника ще се поздравят под мотото "Важно е да знаеш, човешко е да общуваш".

През настоящата седмица се провеждат викторини и конкурси на тема "Да се обичаме разумно". Подредена е изложба от колажи и рисунки, акцентиращи върху проблема. Седмицата ще завърши със спортен празник на училището. Ще бъдат раздадени награди и презервативи. Така учениците от ПГХТТ - Пловдив достойно ще покажат, че "за тях всеки ден е антиспин ден" и те "винаги са в час".

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Голяма част от Пловдив остава без вода след 4 дни!
Доведоха в съда закопчани с белезници един за друг тримата биячи ...
Полицията с акция в магазин за стоки менте, има арестуван
Две ученички удариха дъното в Пловдив, резилът е голям
Подхванаха кино "Космос", след 2 години ще е неузнаваемо
Пловдив изпревари София


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).