Ральо Ралев, кмет на район "Северен" и екипът му присъстваха на тържество по случай Възкресение Христово в Дома за възрастни хора с умствена изостаналост "Свети Врач" в Пловдив.

Представена бе художествена програма с участието на деца от ЦДГ "Арлекино", група от Центъра за психично здраве и представители на дома.

По случай предстоящите празници - Цветница и Възкресение Христово, се изпълниха много песни, рецитираха се и стихотворения.