Тежка авария остави "Кършияка" без вода, преди полунощ водоподаването няма да бъде възстановено

7229
5

Тежка авария остави голяма част от "Кършияка" без вода, научи Plovdiv24.bg.

Наши читатели се обадиха в редакцията ни, за да ни съобщят, че цяла седмица са на воден режим от 11:00-16:00, заради планов ремонт, но днес водата не е дошла и към момента няма.

Репортер на сайта ни се свърза с шефа на ВиК Спартак Николов, който ни обясни, че водата преди 00:00 часа днес няма да текне.

"Става въпрос за много тежка авария. Фирмата, която планово ремонтира канализацията, е скъсала водопровода. Започнахме възстановяване, но става въпрос за много тежка авария и преди полунощ вода със сигурност няма да има. Ще работим цяла нощ, за да отстраним аварията.

Осигурили сме водоноски в района", допълни Николов.

Виж коментарите (5)
Още новини от Новини от Пловдив:
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...
Магазин на популярна верига затвори врати в центъра на Пловдив
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).