Тече обследване в кино "Космос", започва и отчуждаването на имотите отпред
Община Пловдив започва процедура по отчуждаване на имотите пред кино "Космос" - павилионите и един имот, попадащ в площадното пространство. Това заяви кметът Иван Тотев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Той обясни, че в момента тече конструктивно обследване за две колони. След него ще се издаде предписание.
"В рамките на месец април ще излезе това предписание с насоки какви действия са необходими в киното", допълни кметът.
Тези препоръки ще бъдат включени към готовия проект.