"Събота пазара" се мести до надлез "Родопи"

7398
5

"Събота пазара" се мести в района на надлез "Родопи". Това каза пред репортер на Plovdiv24.bg шефът на ОП "Общински пазари" Минко Минков.

"До преди ден нямаше определен терен за ново тържище. Заради това написахме писмо в съответствие със заповедите, които изпълнявахме, за спиране на електро- и водоподаване и т. н. на тържището. И от утре ще започне неговото затваряне. Но преди ден и половина стана ясно, че има определена зона за търговия на база подадените от нас няколко предложения за нови места. И тази зона ще бъде в района на надлез "Родопи", под надлеза около бензиностанция ОМВ", изчерпателно обясни Минков.

Според него новата база на търговците ще бъде готова до около 10-15 дни. Необходимо е теренът да бъде заравнен, а заедно с търговците да се определи разстоянието между масите.

"От това решение към момента всички търговци са доволни", завърши шефът на общинското предприятие.

Виж коментарите (5)
Още новини от Новини от Пловдив:
Гуми пушат в Пловдив: Стартира уникално шоу
Ексхибиционист изплаши жена в автобус в Пловдив
Камера засне безумие в кръгово кръстовище
Братът на пловдивски общински съветник ще строи жилища върху парк...
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).