Среднощна спецоперация срещу незаконните автогонки в Пловдив. Не хванаха нито един нарушител!

19592
67

Специализирана полицейска операция за предотвратяване и разкриване на нерегламентирани състазания с моторни превозни средства бе проведена вчера в Пловдив от служители на сектор "Пътна полиция". От 21 до 24 часа бе осъществен явен и негласен контрол по основни булеварди в града, за които се предполага и за които са постъпвали данни за организирани автомобилни състезания. 
По време на операцията не бяха установени автомобили, подготвящи се или участващи в нерегламентирани състезания. Проверени бяха общо 41 моторни превозни средства и бяха съставени 5 акта по Закона за движение по пътищата: 1 - за отказ за тестване за алкохол, 1 - за техническа неизправност и 3 - за нередовни документи. 
Служителите от сектор "Пътна полиция"-Пловдив призовават гражданите да подават по всяко време на денонощието сигнали на телефон 032/932 007 или на тел. 112 , когато забележат необичайно струпване на моторни превозни средства или агресивно управление по улиците и пътищата в областта, за да бъдат предприети незабавни мерки за предотвратяване на незаконни състезания и недопускане на тежки катастрофи.

Виж коментарите (67)
Още новини от Новини от Пловдив:
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...
В Пловдив заваля и катастрофите започнаха
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...
Скандал в село до Пловдив завърши със смърт


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).