"Тръгваме от храма неслучайно – заставаме смирени пред Бог и с почит и уважение към пловдивчани. Това е важно за нас“, заяви кандидатът за кмет на Пловдив Славчо Атанасов, издигнат от местната коалиция НФСБ-ВМРО, при откриването на предизборната си кампания в църквата "Света Троица“ днес.
"Кампанията, която ще водим ще е очи в очи с пловдивчани, ние ще продължим да се срещаме с нашите съграждани в различните райони“, подчерта след църковния водосвет Славчо Атанасов. Той беше категоричен, че ще води позитивна кампания като в срещите си с гражданите ще предлага решения за справяне с проблемите.
"Защото на Пловдив му е нужен нов модел на управление. Вече показах като кмет, че това е управлението с грижа към хората и с човешко лице. Мога да продължа напред“, добави Славчо Атанасов.
"По тази причина и отправих покана към г-н Здравко Димитров за публичен дебат на посочено от него място или медия. Защото е важно пред пловдивчани – открито и ясно, да кажем какви са нашите виждания и какво е важно да се направи за развитието на града ни“, подчерта Славчо Атанасов.








Петко Тонев
на 27.09.2019 г.
Изобщо не пишете в статиите за тоз' чиляк. Както е открил "кампанията" си, така и ще я закрие - само като кандидат...
Чопър
на 27.09.2019 г.
Парвеню селско.И той в храма....Политически офицер- ЗКПЧ,фуражка червена много набожни станахте с другаря Гергов и онзи козел Николайчо Ролексов!
DoCash
на 27.09.2019 г.
""Защото на Пловдив му е нужен нов модел на управление. Вече показах като кмет, че това е управлението с грижа към хората и с човешко лице. Мога да продължа напред""" Тези две изречения ме оставиха без думи, ама поне си го казва в прав текст - Ако ме изберете, това дето се случваше в Пловдив 8 години, ще спре да се случва и ще върна всичко както си беше при мен! Б*№$В§та
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!