Скачат глобите за паркиране по ул. "Йоаким Груев"
Скачат глобите за паркиране на ул. "Йоаким Груев". Новината съобщи кметът Иван Тотев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Сложихме знак за пешеходна зона. Нека стане ясно,че глобата с фиш става от 30 на 50 лева. Контролът в "Капана" е постоянен и глобите са по-високи там", коментира той.