Сигнал: Мина на тежко червено, сега да се види отстрани!
Читател потърси Plovdiv24.bg, за да изрази възмущението си от онова, на което е станал неволен свидетел преди два дни на кръстовището между булевардите "Цар Борис Трети Обединител" и "Христо Ботев".
Даваме му думата сега:
"Здравейте, донякъде е разбираемо шофьорите на автомобили с регистрационни номера СМ да не са свикнали със сигналите уредби.
Дано сега се види как изглежда, когато минава на тежко червено, и то точно на най-оживеното кръстовище в целия град. Дано го види и някой от КАТ, защото другия път може да е късно".
Този браузър не поддържа видео елемента.