Приключиха ремонтните дейности на здравните кабинети във всички детски градини и училища в район "Северен", съобщи кметът на района Ральо Ралев.

В кабинетите се извършиха следните строително-ремонтни дейности:

- Подмяна на подова настилка - балатум, в комплект с нови PVC первази

- Грундиране и двукратно боядисване с латекс

- Грундиране и двукратно боядисване с блажна боя

- Подмяна на ключове за управление на осветително тяло

- Подмяна на контакти

- Монтаж на нови луминисцентни осветителни тела в комплект с пури

Медицинските лица в детските градини и училищата вече могат да изпълняват задълженията си в една по-приветлива среда в обновените кабинети.