Раздават детски книжки за четене и оцветяване по случай 1 юни

5395
1

Европейският информационният център "Европа Директно - Пловдив" и Център "Образование за демокрация" ще изградят щанд с безплатни рекламни материали за деца и техните родители и приятели по случай 1-ви юни - Денят на детето.

Щандът ще бъде поставен на 1-ви юни 2015 г. в Цар Симеоновата градина - Виенски павилион /оркестрината/ от 10:30 до 12:00 часа.

Елате да се забавлявате заедно с нас, подготвили сме много изненади за децата. Ще бъдат раздадени много детски книжки за четене и оцветяване, обещават организаторите.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).