Пътник е потрошил колата на наглеца, затапил спирка снощи, заради "Ти ли ще ми кажеш бе, селянин?"

12629
15

Валентин Цветков, шофьорът на автобус номер 4 от снощния инцидент, се свърза тази сутрин с Plovdiv24.bg, за да внесе яснота относно снощния инцидент. 
"Колегите ви от агенция БГНЕС, които публикуваха информацията, не са съвсем точни. Ето какво се случи. Малко след 19,20 часа снощи приближих към спирката на Мебелна къща в посока "Тракия".
Там обаче имаше паркирали две коли и аз бях принуден да спра преди нея. Тогава се качи един мъж, който се ядосваше как може да се паркира вътре в самата спирка. 
Обясних му, че те пречат както на пътниците, така и на мен като шофьор. Потеглих. Тогава той ми каза: "Спри!" и аз помислих, че нещо се е случило. Отворих вратата и мъжът попита онзи защо е спрял така. А той му отвърна: "Ти ли ще ми кажеш бе, селянин???".
Тогава пътникът слезе и започна да рита едната кола, чийто водач бе вътре, докато чакал жена си да пазарува. Счупи му страничното стъкло. Настана суматоха. Имаше грозни и нелицеприятни жестове.
Затворих вратите, за да предотвратя последващ инцидент. Водачът на пострадалата кола извика полиция, а той заедно с жената застанаха пред автобуса. Дори започна да блъска предното стъкло на рейса, а аз му обясних, че автобусът не му е виновен.
Униформените дойдоха и ни разпитаха какво се е случило. В автобуса имаше хора, които станаха свидетели на всичко това", обясни за читателите на сайта ни водачът на автобуса.

Виж коментарите (15)
Още новини от Новини от Пловдив:
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).