Първо в Plovdiv24.bg: Поставиха фундаментите на първите подземни кофи за боклук

9974
3

Поставиха фундаментите на първите подземни кофи за боклук на Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. 

Мястото за осъществяване на пилотния проект е ул. "Отец Паисий", а точките, определени за целта, са - в уширението, наскоро използвано за служебен паркинг по ул. "Отец Паисий" в участъка между ул. "Генерал Гурко" и ул. "Патриарх Евтимий"; втората е при ул. "Доктор Вълкович" и "Отец Паисий" и третата - на ул. "Отец Паисий" 11. 

Припомняме, че в края на миналия месец от "Чистота" избраха изпълнител за доставка и внедряване на подземни кофи за смет. На първо място със 100 точки специална комисия класира софийската фирма "Еко Био Енерджи", предложила най-добро време и най-добра цена за 8 подземни кофи, а именно: 45 календарни дни и 9600 лева (с ДДС) за контейнер (обща цена за осемте - 76 800 лева).



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Подменят камери на магистралата край Пловдив
Пловдивската пожарна стана като нова
Тригодишно дете почина в ДКЦ в Пловдив
Изключително пиян моторист катастрофира в 13.30 часа
Обявени са свободните места за трето класиране за прием в първи к...
Пепа Деведжиева: 1 година комисия от съветници не написа правила ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).