Първа копка на Римския стадион

4813
5

"Това е един проект, който наистина мина през деветте кръга на ада, със много трудности по пътя, но с подкрепата на правителството. В частност на министър Симеон Дянков, министър Томислав Дончев, Министерство на културата, Министерски съвет, с огромна подкрепа на държавата се случи този проект." Tова заяви областният управител Иван Тотев
"Авансовото финансиране от 850 000 лв., единственото изключение за град Пловдив беше такова авансиране, в такъв огромен размер. Така, че усилията, които положихме за този проект бяха несъизмерими. но аз съм изключително щастлив, че на 10 май започваме работа по проекта."



Източник: ПОТВ
Виж коментарите (5)
Още новини от Новини от Пловдив:
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).