Протестиращите срещу Каймаканов се отказаха от блокада на кръстовище
Днес отново имаше протестиращи хора пред Областна управа срещу губернатора Венцислав Каймаканов. Малкото хора този път решиха да не блокират кръстовището на бул. "Шести септември" и бул. "Васил Априлов", за да не страдат пътуващите по булевардите.
Протестиращите днес обаче блокираха стълбите на Областна администрация, като целта им е да не допуснат Каймаканов до работното му място.
Трите палатки продължават да стоят "на пост" до сградата. Кметът на Стряма прояви великодушие и реши да нахрани протестиращите.