Протестиращите изгониха Каймаканов, той замина за София
Протестиращите пред Областна управа не допуснаха Венцислав Каймаканов до работното му място, научи Plovdiv24.bg. Той се появи при протестиращите уж само, за да им се обади, но те влязоха в спор с него. Хората дори направиха жив кордон пред вратата на сградата.
Лошо впечатление на протестиращите направи и поведението на областния, който почти през цялото време се усмихваше.
След спречкването с протестиращите Каймаканов се качи на джипа си и замина за София, по дела.