Продължава асфалтирането на Бетонния мост

6589
1

Продължава асфалтирането на Бетонния мост в Пловдив, след като времето се оправи и валежите спряха, предаде репортер на Plovdiv24.bg

Ръководителят на обекта инж. Николай Иванов от "Трейс груп Холд“ – изпълнител на проекта, заяви преди няколко дни, че до края на миналата седмица мостът ще бъде асфалтиран. Лошото време обаче развали плановете.

Вече са монтирани оградите, поставят се мантинели, предстои да бъде положена маркировката.

"От Община Пловдив асфалтираме подстъпите към Бетонния мост от страна на бул. "Христо Ботев“, за да може цялото съоръжение да бъде обновено. Заложили сме подмяна на мантинелите и освежаване на оградата“, заяви кметът на Пловдив Костадин Димитров.

Той изрази задоволство от факта, че дейностите по строителството на Бетонния мост вървят в срок.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пореден инцидент в Пловдив, автобус се заклещи под моста на УХТ
Луда надпревара ще се проведе в Пловдив
Ремонт на ключово кръстовище в Пловдив променя движението на пет ...
Още едно училище в Пловдив вече е по-модерно
Новият областен управител на Пловдив обяви три стратегически прио...
Адвокат: Затворете телефона, когато мобилен оператор ви потърси з...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).