Прекратиха обществената поръчка за купуването на екзотични животни за зоопарка

8663
1

Обществената поръчка за купуването на екзотични животни за зоологическата градина е прекратена, предаде репортер на Plovdiv24.bg. От документите на комисията по поръчката става ясно, че търгът се прекратява по две причини. Първата е липсващи изискуеми документи и предложена по-висока цена от прогнозната.

Припомняме, че в конкурса участва само една фирма - от Словакия от името на Карина Освалдова. Самата поръчка беше за 70 000 лева без ДДС, а словашката оферта надвишава тази сума с поне 10 000 лева. Прекратяването на обществената поръчка най-вероятно означава, че ще бъде обявена нова. А сред търсените видове са сервал, евроазиатски рис, сурикати, алпака, една двойка камили, една двойка котешки лемур и други.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Дясната ръка на Ангел Стоев става Областен Управител на Пловдив
Обрат с идеята за светофар на "Богомил" и "Лев Толстой"
Ексклузивно видео: Първите, озовали се на мястото на тежко ПТП в ...
Недоволни мотористи ще блокират Околовръстното на Пловдив
Премиерна прожекция на филм за великия Борис Христов в Пловдив в ...
Пръскат срещу комари в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).