Правят нови площадки, игрища и зони за кучета с почти половин милион

4450

Общинската администрация залага сериозна сума за подобряване средата на живот, предаде репортер на Plovdiv24.bg. 

В плана на капиталовите разходи, които Общината планира да направи през 2019-а година са заложени 455 000 лева за инженеринг (проучване, проектиране и СМР), свързан с изграждане, ремонт и възстановяване на площадки за игра и спорт на открито, както и за площадки за свободно разхождане на домашни кучета в общоградските паркове, градини и междублокови пространства.

Като цяло планираните капиталови разходи са в размер на 59 932 943 лева. Бюджетът на града трябва да бъде гласуван в края на януари.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Жители на Храбрино предупреждават за риск от срутване на улица!
"Остромила" - новата Сахара
Читател: Хотел в Пловдив гази закона
Над 6000 жители ще се заселят след 2040 година в новия квартал на...
Пловдивчанин от "Маказа": Позор! Ненормален гръцки терор към бълг...
Нов инцидент до Пловдив на един от най-натоварените пътища


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).