Появи се скандално видео от инцидента в Строителния техникум

36680
10

Появи се видео от инцидента в пловдивски техникум. Както Plovdiv24.bg първи информира, ученик от ПГАСГ" Арх. Камен Петков" в Пловдив е със счупена ръка след като в петък 24.01 е станал участник в инцидент.  За инцидента се заговори, след като майката на пострадалото момче написа своята версия във фейсбук. 

"В петък - 24.01.2020 г. в 11.00ч. ми звъни моят голям син- Георги. Притеснен го усещам и има защо. Казва ми да отида бързо до училището( ПГАСГ" Арх. Камен Петков" - Пловдив ) , че е станал инцидент с него. Предполага, че му е счупена ръката. Стават такива неща. Отивам, посрещат ме директор, класна и т.н. Уверяват ме , че е инцидент. Две момчета - Атанас и Мирослав се надскачат и помолили Георги да скочи и той, че е висок, за да разберат колко високо може да скочи. 

Моят син е възпитан, скромен, не е агресивен и е научен да прави добро. Никога няма да обиди някой, а още по- малко да го нарани. Затова наивно и безрезервно скача.

Когато е в най - високата точка му ритат краката с такава злоба, че прави почти шпагат и се приземява удряйки главата, опашката и най- вече ръката. С цялата си тежест се приземява на ръката. Измества се ставата на китката и се чупи. Наложи се операция по спешност с пълна упойка и два пирона. Пак с упойка ще се махат след месец, живот и здраве. Изключват единия от училище - Атанас, а Миро е ритнал по- силно и злобно. Разбирам, че не е инцидент, а предварително замислен план, защото има направени клипчета. Как се правят случайно клипчета на падащ човек? Това може да е детето на всеки. Тези абсолютно лишени от мисъл деца са навсякъде. Можеше да си счупи главата, гръбнания стълб..Какви мерки да предприема?"



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (10)
Още новини от Новини от Пловдив:
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...
Магазин на популярна верига затвори врати в центъра на Пловдив
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).