Както вече ви информирахме за пътен инцидент, станал на една от входно-изходните артерии от полицията в Пловдив съобщиха специално за Plovdiv24.bg че:

ПТП-то станало е между два автомобила и ще бъде отработено по административен ред. Няма сериозно пострадали. Единият от участниците е прегледан от лекарски екип на място. Няма данни за алкохол от водачите. Сигналът е подаден след 9.10 часа