Полицията: Момичето е блъснато, след като е затворило капака на фиата си!

9904
10

Plovdiv24.bg потърси повече информация за инцидента, който днес следобед стана на надлез "Родопи". По последни данни от ОД МВР Пловдив колата на пострадалото момиче е аварирала, тя спира возилото, излиза, вдига капака, за да провери какво се случва и при връщането си към шофьорското място е била блъсната от идващия фолксваген. От полицията обаче все още не са категорични в коя лента е била авариралата кола.
Катастрофата:

Около 15,00 часа лек автомобил "Фиат" е бил ударен от "Фолксваген".
На мястото на пътнотранспортното произшествие има полиция.

Ранена е 19-годишната шофьорка на фиата, който е бил блъснат от другата кола. Момичето е откарано в болница, като по предварителна информация няма опасност за живота й.

Около Аграрния университет има задръстване. Това съобщиха за читателите на сайта ни от ОД МВР Пловдив.

Виж коментарите (10)
Още новини от Новини от Пловдив:
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).