Полиция е на мястото на инцидента в Пловдив

34224
3

Сигнал за катастрофа в Пловдив с пострадал пешеходец на кръстовището между бул. "Шести септември" и ул. "Ламартин" е получен към 14.30 часа днес. По предварителни данни на пешеходна пътека 30-годишен мъж бил блъснат от лек автомобил "Хюндай" с 32-годишен водач.

Пострадалият е откаран в болница за оказване на спешна медицинска помощ. Местопроизшествието е запазено, движението се регулира от служители на сектор "Пътна полиция". Водачът е изпробван за употреба наалкохол, резултатът е отрицателен. Предстои да бъде тестван и с апарат за наркотични вещества, съобщиха от ОД МВР.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Схемата с китайски фреон: Тарторът на разбитата престъпна група о...
Скандалният строеж на метри от коритото на река Марица продължава...
Полицаи изведоха от оживени булеварди в Пловдив просещи мъж и май...
Пловдив има нов заместник областен управител
Инженерна инфраструктура е изградена в нивите на "Прослав"?
Съдът в Пловдив пусна от ареста всички задържани за източване на ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).