Редовна читателка на Plovdiv24.bg се свърза с редакцията ни, за да сподели и добрия пример, на който се е натъкнала при смяната на личните си документи. Тя реши да сподели добрия пример и вежливото обслужване, с което е била посрещната от служителите на Четвърто районно управление на полицията.
Ето и подробностите:
"Здравейте, в забързаното ежедневие и преобладаващи негативни новини и оплаквания искам да споделя нещо изключително вдъхновяващо. Днес ми се наложи за първи път да посетя 4-то РУ на полицията в Пловдив - паспортна служба.
Останах приятно изненадана от професионалното и вежливо отношение на служителите. От униформения, който ме посрещна на входа и ми обясни реда, до трите дами вътре на гишетата. Перфектна организация и мило поведение. Надявам се повече хора да бъдат такива, защото доброто е заразно и хубаво."
Напомняме, че от 17 юни 2024 година влезе в сила издаването на нови лични карти с биометрични данни, което ще даде възможност на гражданите както за по- голяма сигурност, така и при пътуване в страни от Европейския съюз да преминават през електронните пунктове на ГКПП.
Важно е да се знае, че смяната не е задължителна.






