Пловдив под блокада от протестиращите срещу скъпите горива
Под истинска блокада попадна днес следобед Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Причината бе протеста на пловдивчани срещу високите цени на горивата.
Хиляди протестиращи се събраха по обяд в индустриалната зона в "Тракия". От там, зорко ескортирани от множество полицаи, поеха на няколко групи из пловдивските улици, като се спираха и блокираха ключови булеварди.