Пиян 27-годишен от Рогош вдигна скандал в пловдивско заведение
27-годишен жител на село Рогош бе задържан в Трето РУ - Пловдив за хулиганска проява. Половин час след полунощ вчера в заведение на ул. "Стефан Ботев" в Пловдив употребилият алкохол Н.З. отправил обиди към персонала и отзовалите се на сигнала полицейски служители.
Мъжът бил отведен в районното управление, където е задържан за едно денонощие. Съставен му е акт по Указа за борба с дребното хулиганство и с решение на Пловдивски районен съд му е наложено административно наказание "глоба" в размер на 300 лева.