Пазарджишки Голф "яхна" мантинела

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (53)
16:29 / 08.01.2010
10228
"Фолксваген Голф" с пазарджишка регистрация се покачи на разделителната мантинела на бул. "Найчо Цанов" под надлез "Родопи" днес следобед, съобщи в редакцията на Plovdiv24.bg наш читател. Автомобилът по всяка вероятност се е движел по пресечката от ВСИ, но не е успял да вземе завоя надясно към Сточна гара.

Официалните причини за злощастния инцидент не са известни, тъй като при липса на пострадали хора, от пресцентъра на ОД на МВР не дават информация. Според очевидци обаче автомобилът се е движил с доста висока скорост и шофьорът, вероятно заради намалената видимост, е изгубил контрол над волана и колата се е изстреляла към оградата.

Виж коментарите (53)

Още по темата (205):
23.12.2024 България не помни такъв подкуп от толкова млад шофьор!
11.04.2022 Голямо задръстване на надлез "Родопи" след сблъсък между "Голф" и
бетоновоз
09.04.2021 "Голф" е причинил катастрофата до "Лаута"
09.04.2021 Катастрофа до "Лаута", на мястото има само една кола!
10.09.2020 "Голф" обърка Пловдив - Асеновград с писта за Формула 1
14.04.2020 МВР Пловдив: 20-годишна се заби във витрината на магазин за втора употреба с голфа на баща си
Още новини от Новини от Пловдив:
Археологът София Христева разказва за Небет тепе в следващото път...
Временно ограничение на движението в западната част на Пловдив
"Западен" кани пловдивчани на велошествие
В Пловдив започна един от най-големите фолклорни фестивали в Бълг...
Вековна културна традиция от Гърция се пренася в Пловдив
Мила Павлова: Имаме планирани концерти в Пловдив за години напред...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).