Палмите на Римския стадион стават част от коледната украса на града
Палмите на Римския стадион стават част от коледната украса на града, научи репортер на Plovdiv24.bg от шефа на ОП "Градини и паркове" Стоян Алексиев. Дърветата, които са засадени около античното съоръжение, ще бъдат опаковани заради предстоящия зимен сезон и по тях ще бъдат монтирани лампички. Останалите палми ще бъдат прибрани в разсадника на общинското предприятие.
Алексиев припомни, че до падане на температурите до минус 5 градуса, екзотичните дървета могат да продължат да красят Центъра на града и уточни, че през пролетта на следващата година палмите отново ще бъдат поставени на досегашните им места.