Около 360 служителки на "Чистота" днес не са на работа
От 460 жени служителки на "Чистота" само около 100 са отишли на работа до този момент. Това заяви току що шефът на ОП "Чистота" Радослав Кошински, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Най-вероятно причината за отсъствието им е във връзка със събитията, станали през последните дни в село Катуница. Поради тази причина днес ще има проблеми с ръчното почистване на града, заяви още Кошински.
Стана ясно, че 150 мъже, които се грижат за почистването на града с машини, в момента вече са на работните си места и там не се очаква да има проблеми с графика.