Официално: Увеличават максималната скорост по трилентов булевард в Пловдив!

40394
59

Автомобилите по "Асеновградско шосе“ от колелото на Околовръстното до кръстовището с улица "Цар Симеон“ в "Тракия“ ще могат да се движат с до 70 километра в час. Това съобщи ресорният заместник-кмет Тодор Чонов след заседание на Експертния съвет на Общинската комисия по безопасност на движението, което се състоя днес.

"Предстои да изготвим проект, който ще внесем за одобрение в сектор "Пътна полиция“, след което ще можем да направим нововъведението. За целта ще поставим и бетонови прегради, които да възпрепятстват обратния завой, там където няма мантинела“, обясни заместник-кметът.

Той посочи, че промяната е заложена в Генералния план за организация на движението и Община Пловдив ще я реализира в максимално кратък срок.

Виж коментарите (59)
Още новини от Новини от Пловдив:
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...
В Пловдив заваля и катастрофите започнаха
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...
Скандал в село до Пловдив завърши със смърт


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).