Обстановката в Пловдив се нормализира след природната стихия
Над 70 са били сигналите, на които са реагирали екипите на пловдивската пожарна през изминалата нощ, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Според служители на Областно управление "Пожарна безопасност и защита на населението" обстановката в Пловдив се нормализира тази сутрин след вчерашната буря, която наводни града.
От Общината съобщиха че доброволци също са се включили в разчистването на щетите от бурята.
Припомняме, че жертвите на стихията в Пловдив и областта са две.
Всичко за бурята и пораженията, които нанесе, можете да научите тук!