Община Пловдив купува 1000 пластмасови контейнери за боклук

4505
5

1030 нови контейнери за боклук се кани да закупи Община Пловдив, разбра Plovdiv24.bg. Обществената поръчка на стойност 340 000 лева вече е стартирала, показва справка в електронния регистър. 

Ето и какви точно съдове за смет ще бъдат закупени:

- контейнер за отпадъци тип "Мева"  /120 л./, с прогнозно количество 250 /двеста и петдесет/ броя;

-контейнер за отпадъци тип "Мева" /240 л./, с прогнозно количество 70 /седемдесет/ броя;

-контейнер за отпадъци тип "Бобър“ с объл капак /1 100 л./, с прогнозно количество 710 /седемстотин и десет/ броя.

Контейнерите за отпадъци ще са фабрично нови, изработени от полиетилен с висока плътност (НDPE), черни и ще съответстват на конкретните параметри, посочени в техническата спецификация. Те трябва да са устойчиви на атмосферни условия при ниска и висока температура, гладка повърхност, предотвратяваща полепване на замърсявания, както и на химически и биологични въздействия.

Възложител на поръчката е Вяра Колева, Директор на Дирекция "Екология и управление на отпадъците", а офертите ще бъдат отворени на 19 септември.

Виж коментарите (5)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).