Обмислят "синя зона" и по бул. "Христо Ботев" заради нагло паркираните коли
Тази година не се обмисля вдигане цената на "синя зона", предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това заяви на днешната сесия на ОбС кметът Иван Тотев.
Първо ще опитаме да решим проблема с паркирането в централната градска част, коментира той, припомняйки проекта за паркинг на място на бившия ТЕЛК. За сметка на това обаче се обмисля въвеждане на "синя зона" по булевард "Христо Ботев", за да се реши проблемът с паркирането на автомобили там.
Иван Тотев